Szybki kontakt

Collegium Catholicum Bydgostiense
Zespół Szkół Katolickich
Pomnik Jana Pawła II
w Bydgoszczy

ul. Nowodworska 17
85-120 Bydgoszcz

sekretariat@katolik.bydgoszcz.pl
tel./fax: 52 345 98 17

Ankieta dla rodziców uczniów klas 4-6 KSP

Szczęść Boże

W związku ze zmianami w oświacie, które rozpoczną się od 1 września 2017 r., uprzejmie proszę o przesłanie Państwa opinii dotyczącej pytań zadanych w załączonej ankiecie.

Pytania te dotyczą organizacji pracy i liczby godzin w klasach VII i VIII. Jako szkoła możemy zwiększyć liczbę godzin zajęć dydaktycznych i wpisać je jako zajęcia obowiązkowe lub zajęcia dodatkowe (z możliwością ustalenia dodatkowej oceny rocznej, figurującej na świadectwie szkolnym). Proszę mieć także świadomość, że zwiększenie liczby godzin lekcyjnych wydłuży czas pobytu dzieci w szkole.

W drugim załączniku podaję projekt przewidywanej liczby godzin w poszczególnych latach. Przypominam też, że nowa siatka godzin będzie obowiązywać uczniów, którzy rozpoczną naukę 1 września 2017r. w klasie IV i VII.

Ostatnie pytanie jest związane ze strojem szkolnym. Uważam, że dobrze by było, aby uczniów klas VII i VIII obowiązywał strój szkolny – może inaczej wyglądający, może w poszerzonej wersji np. kamizelek, koszul, koszulek polo itp.

Będę wdzięczny za odesłanie opinii do 17 lutego br. na adres mailowy: waldemar.rozycki@katolik.bydgoszcz.pl lub ksp@katolik.bydgoszcz.pl albo o dostarczenie w wersji papierowej do sekretariatu szkoły.

Z wyrazami szacunku

Ks. Waldemar Różycki 

 

Do pobrania:

- Ankieta

- Projekt godzin KSP

 

cofnij

Logowanie
Newsletter

Zapisz się do newslettera, a będziesz otrzymywać informację o naszej szkole.